Kapı Üstü Sundurma

Kapı Üstü Sundurma

Kapı üstü sundurma evleriniz, iş yerleriniz kısaca yaşam alanlarınızda kapı ya da herhangi bir geçidi yağmur, dolu, kar gibi hava etmenlerinden ve güneşten koruyan bir duvardır.  Güneşin UV ışınları gün geçtikçe kapılarınızda yıpranma meydana getirir. Veyahut yağmur damlaları veya dolu taneleri de kapılarınız için zararlı olabilir. Kapılarınızı bu etmenlerden korumak için kapı üstü sundurma kullanabilirsiniz.

Sundurma artık sadece koruma amaçlı değil estetik ve şık görüntüsü ile tasarım amaçlı da kullanılabilir. Sizin istediğiniz ölçülerde ve sizin istediğiniz malzemelerden sizin isteğinize ve zevkinize göre kapı üstü sundurmalarınızı kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bu sundurmalar sayesinde ev ve iş yerlerinize bambaşka bir hava katacaksınız. Binalarda artık iç görünüş kadar dış görünüm de önemli.

Kapı Üstü Sundurma Görseli

Kapı Üstü Sundurma

Kapınızın önünden geçen insanların evinize hayranlıkla bakmasını sağlayabilirsiniz veya bir mekanınız varsa işletmenizi müşteriler için daha cazip bir yer haline getirebilirsiniz. Sundurmalar küçük boyutta olabileceği gibi büyük boyutlarda da olabilir. Sundurmalar yapılırken en az bir kişinin sığabileceği boyutlarda inşa edilir. Bu sundurmalar isterseniz demirden, metalden, ahşaptan vb. birçok farklı malzemeden yapılabilir.

Bu tercih tamamen size kalmış durumda. Fakat kapı üstü sundurma son yıllarda çok tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise oldukça şık ve kullanışlı olmasıdır. Özellikle işletme sahipleri mekanlarını daha şık ve kullanışlı hale getirmek için bu sundurmaları tercih etmektedir. Mekanı daha hoş bir hale getirmekle kalmayıp alanlarını da bu sundurmalar sayesinde genişletilir.

Kapı Üstü Sundurmalar Nerelerde Kullanılır

  • Apartman giriş kapı üstlerinde.
  • Dükkan ve ev giriş kapı üstünde.
  • Alüminyum kapı üzerinde.
  • İşyeri restorant ve cafelerde.
  • Balkon ve teraslarda.
  • Kepenk ve seksiyonel kapı üstünde.
  • Pencere ve kapı önünde.
  • Site güvenlik kulubesi üstünde.
  • Konteyner ve prefabrik yapılarda.
  • Tüm kapı ve pencerelerin üzerinde kullanıma uygundur.

Baktığınızda artık çoğu kafenin, restoranın masaları dışarı taşmış durumda. Bunun en büyük sebeplerinden biri kapalı alanlarda sigara içme yasağı. İnsanlar bir yere yeme içme için oturdukları zaman daha havadar ve ferah masaları tercih ediyorlar. Kapalı duvarlar arasındaysa açık alanlarda oturmak isteyen müşterileriniz için sundurmalar sizin de tercihiniz olmalı.

İşletmenize sundurma yaptırdığınız takdirde altına koyduğunuz masaların müşteriler için ilk tercih
olacağını siz de göreceksiniz. Müşterilerinizi ağırlarken onları güneşten ve yağmurdan koruyacak. Sundurmaları istediğiniz her an bizlere ulaşarak temin edebilirsiniz. Kurulumu çok da zor olmayan ve cebizini yakmayacak sundurma modelleri ile her daim hizmetinizdeyiz.

Kapı Üstü Sundurmanızı Nasıl Temin Edebilirsiniz?

Böyle bir ihtiyaçla karşı karşıya kalmanız durumunda bize ulaşabilir,  kapı üstü sundurma modelleri seçebilir. İstediğiniz ölçülerde ve malzemeyle ve istediğiniz saatte kapı üstü sundurmaları temin edebilirsiniz. Bununla birlikte kapı üstü sundurma sayesinde kapılarınızı dış etmenlerden koruyabilir, evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Yerle herhangi bir teması olmayan bu sundurmaları çeşitli malzemeler ilede desteklenerek yapılabilir. Bunun dışında sade metalden yaptırabileceğiniz sundurmalarınızı isterseniz farklı ahşaptan, polikarbondan vb. maddelerden de yaptırabilirsiniz. İstediğiniz farklı renk ve ölçüde sizin istediğiniz şekilde sundurmalarınızı üretiyoruz. Ev, apartman, site, iş yerlerinizin kısaca yaşam alanlarınızın dış görünüşünü daha dekoratif hale getiriyoruz.

Gayet makul fiyatlarda ve kaliteli olan malzemelerimiz ile uzun zaman kulanabileceğiniz bir sundurma vaad ediyoruz. Siz sadece isteyin. Biz bu isteğinizi gerçekleştirmek için sürekli çalışıyoruz. Ve kendimizi bu alanda geliştiriyoruz. Uzman ekibimiz ve kaliteli malzemelerimizle cebinize dost bir işçilik ortaya koyuyoruz. İşinizi bize bırakın içinizi rahat ettirin. Kapı üstü sundurma için bize ulaşın.

Call Now ButtonHemen Ara